Leden 2012

"Můj kluk vyrábí rakve"

29. ledna 2012 v 21:08 | B. |  Blog
Kdyby můj kluk vyráběl rakve, čas od času bych měla sto chutí ho o nějakou požádat.
Bohužel (nebo bohudík) nejsem zas tak krutá a hlavně jsem příliš velkej srab, abych do té rakve někoho, kdo mi otravuje život, dostala. Ačkoliv mám někdy agresivní chutě, až se stydím, vím že na život by nikdo nikomu a ani sobě sahat neměl. Je to něco mimo naši kompetenci... ikdyž, o tom by se dalo polemizovat.
Každopádně nemám kluka, kterej by dělal rakve.
A je to náramná smůla, hlavně ve chvílích kdy je můj tatík protivnej na mě, na mamku nebo na všechny okolo, a je to náramnej pech, když se hroutím zrovna já nebo máti. To by se to řešilo, mít nějakou šikovnou zbraň, nedostatek etiky, v hlavě prázdno a v srdci taky!
Někdy bych táák vraždila. A protože to nedělám, tak aspoň řvu, brečím a nadávám. Plus kopu do všeho co potkám, takže uvažuji o koupi nějakýho kvalitního fotbalovýho míče...
Chtěla bych si s ním o tom normálně promluvit. Bohužel s některými lidmi si o jejich chování nikdy nepromluvíte, protože oni prostě nechtějí. A přiznejme si to, my ženský bysme nejradši zase mluvily pořád. Takže on vypne, oněmí, a můžu si křičet jak chci.
Je to marnej boj? Je to prostě normální rodinná situace?
Proč nejsem akční supersilnej hrdina, kterej všechno vyřeší pár ranama a nakonec se široce usměje a - už napravenýmu - zloduchovi udělí milost?

Nojó, někdy prostě člověk potřebuje, aby "My Boy Builds Coffins"